Nabízíme

Pivní lázeň

Naše pivní lázeň je připravována především ze čtyřech čistě přírodních surovin, ze kterých se pivo vyrábí a neobsahují, žádné chemické ani konzervační látky. Přesné složení se dozvíte až naše lázně navštívíte, protože si tímto trochu chráníme naše know-how.

Pro vytvoření dokonalého pivního efektu a říznosti koupele používáme i ručně vyráběnou ekologickou kosmetiku, kterou si u nás můžete i zakoupit. Samotná lázeň má délku 45 min a po té následuje cca. 15 min odpočinku, nebo můžete využít naší další nabídku služeb, která podpoří Vaší ozdravnou procedúru.

Pivní lázeň obsahuje mnoho vitamínu B a minerálů, které léčí, dezinfikují, hojí, omlazují a detoxikují nejen pokožku. Zklidňující látky, které obsahuje chmel Vám navodí luxusní pocit relaxu. A nesmíme zapomínat na to, že v ceně této služby je i konzumace piva bez omezení.

Finská sauna s ochlazovacím bazénkem

V našich prostorách můžete použít finskou suchou saunu až pro 6 lidí. Teplota v naší sauně dosahuje teploty až 110 °C. Při saunování dochází k intenzivnímu prohřátí svalů a kloubů, jejich prokrvení a tím zlepšení regenerace a odstranění únavy či svalového napětí. Nesmíme zapomínat na to, že saunování má pozitivní vliv na imunitní systém člověka.

Součástí finské sauny je i ochlazovací bazének s teplotou okolo 10 °C.

Masáže

Nabízíme sportovní a relaxační masáže.

Potřebujete se uvolnit? Odpočinout si a tzv. vypnout po náročném dni? Pak je zde pro Vás relaxační masáž. V klidné atmosféře umocněné příjemnou relaxační hudbou se díky citlivým dotekům maséra budete moci uvolnit a opravdu si odpočinout nejen tělesně, ale i duševně. Jestli potřebujete uvolnit záda nebo krk, ruce nebo nohy si domluvíte při objednání s masérem.

Klasická masáž

Klasická masáž je vynikající jak pro sportovce, tak i pro lidi po těžké fyzické zátěži nebo naopak pro ty, co mají tělesného pohybu málo.

Touto masáží můžete dosáhnout okamžité úlevy od bolesti a uvolnění pohybového aparátu, což se následně pozitivně promítne do Vašeho fyzického i psychického stavu.

Klasická masáž rozrušuje svalové spazmy a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Při uvolnění svalů se z nich odstraňuje kyselina mléčná, která vzniká svalovou námahou. Masáž podporuje krevní oběh, usnadňuje srdeční činnost, prokrvuje kůži a pomáhá zlepšovat látkovou výměnu. Pravidelná aplikace pomáhá udržovat organismus odolný a stimuluje imunitní systém.