Slim studio

K R Y O L I P O L Ý Z A

Rychle se vyvíjející estetická medicína hledá nové způsoby korekce postavy s ohledem na účinnost, šetrnost k lidskému tělu a rychlost působení. Podstatou mnoha lipolytických metod je destrukce tukových buněk. Ale pro dosažení požadovaného výsledku není nutné trápit tělo teplem. Místo mechanického tepelného a laserového působení přichází „kryoterapie“ nebo „ studená terapie“.

Tato metoda, hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku.

Metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk,vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření ( Apoptózu ). Po smrti apoptotických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě , vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.

Tuková buňka je citlivější na změny teplot než jiné tkáně v lidském těle. Z tohoto důvodu je teplota 0 – 4°C během kryolipolýzy zcela dostačující. Při použití těchto teplot je zároveň zajištěno, že ostatní tkáně, obklopující tukové buňky jsou před procesem ochlazení chráněny, takže nedochází k jejich poškození.

Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi.

Jedna procedura trvá 60 minut s tím, že na jednu partii je možno kryolipolýzu nepřetržitě aplikovat maximálně po dobu 30-ti minut. Tj. v rámci jedné procedury lze ošetřit dvě partie: boky, břicho nebo stehna.

Jedná se o bezpečnou metodu s trojnásobným zabezpečením, kdy navíc obsluha kontinuálně kontroluje teploty v místě aplikace kryolipolýzy pomocí čtyřkanálového teploměru, takže klient i obsluha je informována, jaká je aktuální aplikační teplota. /průběh teplot je zaznamenáván a může být uložen do počítače/

Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný. Nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů. Při jediné aplikaci dochází k úbytku mezi 25-30% tukových buněk a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících a hlavně je trvalý.

Výsledky jsou srovnatelné s běžnou liposukcí.

Možnosti využití CooLipo Twin

Kryoelektroforéza a kryolipolýza může být použita jako alternativa některých invazivních metod jako např. mezoterapie, liposukce a mikrodermabraze. Použité v kombinaci s vhodnými kosmetickými přípravky, mohou být tyto technologie úspěšně využity pro zmírnění citlivosti a otoků v okolí místa po chirurgickém zákroku.

Nejčastější využití CooLipo Twin:

- bez-injekční mezoterapie
- obličejový a tělový lifting
- kryo-lipolýza
- po-laserová péče (Fraxel, MTS, IPL)
- tonizace a zlepšení textury pleti
- ošetření pleti s vitaminem C
- ošetření pokožky hlavy

Použití CooLipo Twin při kryo-lipolýze:

Funkčnost unikátního přístroje je postavena na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň.

Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku.

První výsledky jsou viditelné za 2-4 měsíce po proceduře. K postupnému úbytku tukových buněk může docházet až 6 měsíců.

Již po prvním proceduře se množství podkožního tuku sníží o 22%, pak efekt narůstá v průběhu několika měsíců.

Jak kryo-lipolýza s Coolipo Twin probíhá:

- Na ošetřovanou oblast těla se nejdříve v tenké vrstvě aplikuje Cryo*E Action gel
- Následně se gel zafixuje Cryo*E Action Concentrate.
- Necháme 30 vteřin působit, dojde k vytvoření masky.
- Přiloží se elektrodové destičy s navlhčenými poduškami

V několika prvních minutách má klient pocit intenzivního chladu, který ale rychle vymizí. Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku, neexistují po samotném ošetření žádná omezení. Pacient se tedy může ihned věnovat běžným denním aktivitám.

Výhody kryo-lipolýzy s CooLipo Twin:

- ošetření je nechirurgické
- bezbolestné
- neporušuje integritu kůže (žádné modřiny a otoky)
- nulová doba rekonvalescence
- pacient se ihned po proceduře může vrátit ke svému běžnému a profesnímu a společenskému životu
- ošetření nevyžaduje žádná omezení ve stravování, cvičení a užívání léků

Samotné ošetření bývá pacienty velmi dobře snášeno. Doba ošetření trvá 30 min.-1h., záleží na rozsahu ošetření. Klienti si většinou během procedury čtou, telefonují, pracují s notebookem nebo odpočívají.

Pro zvýšení efektu ošetření přístrojem Coolipo Twin se doporučuje, po skončení procedury provádět přístrojovou nebo manuální lymfatickou masáž.

Kontraindikace

- těhotenství a kojení
- epilepsie
- nádorová onemocnění
- srdeční a ledvinové choroby
- diabetes
- infekční onemocnění
- pacienti s kardiostimulátorem
- atopický ekzém
- problémy s tělesnou termoregulací

——————————————————————————————–

U L T R A Z V U K O V Á K A V I T A C E

  • cenově dostupná ultrazvuková kavitace v Pardubicích
  • neinvazivní metoda odbourávání přebytečného tuku
  • po zákroku není nutné nosit speciální stahovací prádlo.Ultrazvukový kavitační přístroj CAVI-JETT1 představuje moderní přístroj neinvazivní, bezpečné, rychlé, bezbolestné a efektivní ultrazvukové kavitace pro odstranění přebytečných tukových vrstev, redukci celulitidy (jejich všech stupňů) a vyhlazení Vaší pokožky. Většina klientů pozná viditelnou redukci obvodu po jediném zákroku, ale pro další redukci jsou doporučovány další. Výsledky jsou patrné již po prvním až třetím ošetření, v závislosti na konkrétním klientovi. Metoda ultrazvukové kavitace navíc zrychluje Váš metabolismu, a tedy pomáhá k celkové regeneraci a ozdravení Vašeho těla. Ve výsledku tak vypadáte lépe a hlavně se tak i cítíte. Ultrazvukový kavitační přístroj CAVI-JETT1 je momentálně jeden z nejefektivnějších prostředků, jak se trvale zbavit přebytečného tuku a celulitidy.

PRINCIP KAVITACE

Principem kavitace je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem.Obsah buněk se uvolní,dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je část(mastné kyseliny) odplavena do lymfatického a část(cukry)do krevního oběhu.Mastné kyseliny se pak přes ledviny a játra vyloučí z těla ven a cukry se krví transportují k orgánům a tam jsou spáleny jako energie pro jejich funkci.
Jedná se o bezpečnou neinvazivní ,,liposukci´´ určenou k redukci tukových polštářků,celulitidy a strií,které jsou jinak jen obtížně odstranitelné dietou či cvičením.

PŘED KAVITACÍ

Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim.Zejména den před samotnou kavitací se vyvarovat alkoholu a kávě.Pokud zařadíte odlehčený jídelníček, jen napomůžete rychlejšímu odplavování rozbitých tuků
Před prvním ošetření vyplní terapeut s klientem zdravotní kartu,změří diskriminované partie a provede analýzu toxinů a zatížení jater.Dále konzultuje s klientem jeho zdravotní stav,požadované úbytky a další možnou spolupráci i pokud výsledky analýzy nejsou 100%.Tato konzultace je bezplatná.

PRŮBĚH KAVITACE

Samotný průběh kavitace je příjemný a bezbolestný – podobný masáži.Pouze slyšíte lehké pískání v uších a někdy můžete pociťovat mravenčení či lehké poštipování(pálení není přípustné).

PO KAVITACI

Po ultrazvukové kavitaci je nutno dodržet pitný režim(min.2l vody),čím více vypijete, tím rychlejší bude vyplavování rozštěpených tuků.Pokud zvýšíte fyzickou aktivitu a zařadíte odlehčenou stravu,nejen že ulevíte játrům a ledvinám,ale také zlepšíte výsledek Vaší a naší snahy.

FREKVENCE A POČET OPAKOVÁNÍ

Liposukci ultrazvukem je možné podstoupit maximálně 1x týdně a 40 min. během jednoho ošetření.Pokud chcete opravdu rychle zhubnout musíte se přísně držet pokynů terapeuta.Mezi základní pravidla patří minimálně 3litry vody denně + čistící čaje,žádný alkohol a kávu,odlehčená netučná a nesladká strava bez smažených pokrmů(tzv.jaterní dieta).Pokud možno připojit lymfatickou drenáž.

DOPORUČENÍ

Před kavitací se doporučuje ruční lymfodrenáž na rozhýbání lymfy.
Bez lymfatické drenáže je úspěšnost jen poloviční.
Pokud nebyly Vaše testy toxinů a zatížení jater 100%,doporučujeme čistící kůru ve formě čajů spojené třeba s Tibetskými lázněmi,nebo kůrou manuálních lymfodrenáží.

VÝSLEDKY

Snížení objemu na cm,odbourávání celulitidy,vyhlazování strií,vrásek a jizev.

Získejte ztracené tvary v krátké době a bez obtíží!

——————————————————————————————-

I N F R A L I P O L Ý Z A- zdravé hubnutí pomocí infačervené terapie

Nový přístroj X-SHAPE vám umožní v krátkém čase vytvarovat vaši postavu a dosáhnout excelentních výsledků u všech oblastí těla bez námahy. Pomocí aplikace infračervených paprsků, řízených příslušnými programy a vysílanými na specifických pásmech, X-SHAPE stimuluje metabolismus těla a urychluje hubnutí

Charakteristika přístroje

X-SHAPE je převratnou novinkou na trhu, využívající infračervenou terapii. Je vybaven centrální jednotkou s mikropočítačem, který je schopen rozdělit proceduru na čtyři různé fáze. Teplotu je možno regulovat od 37°C do 48°C . K dispozici je 16 programů pro ženy a pro muže.

Tento přístroj zaručuje účinnou redukci lokalizované tukové tkáně, na základě stimulace lokálního metabolismu dosažené tepelnou stimulací. Hluboké prohřívání je výsledkem infračervených paprsků, které jsou schopny proniknout do hloubky 5-6 cm do tukové tkáně, čímž zaručují zvýšení metabolismu a napomáhají tím k zeštíhlení postavy.

X-SHAPE je vybaven paměťovou kartou, která dovoluje ukládat informace o procedurách každého klienta zvlášť. Díky této paměťové kartě jste schopni naprogramovat několik procedur dohromady. Pomocí speciálního programu X-SHAPE docílíte také efektivního proniknutí aktivních látek a kosmetických přípravků hluboko do kůže.

X – SHAPE je vybaven šesti skupinami infračerveného záření, konkrétně dvěma na každou část těla, která má být zeštíhlena. Stehna, trup a paže je možno ošetřovat odděleně. Aplikace X-SHAPE umožňuje stimulovat metabolismus a aktivovat rychlé hubnutí.

Kromě aktivace lipolýzy a odvodnění organismu má X-SHAPE výborné výsledky také v efektivním a progresivním tvarování postavy.

Jedinečné výsledky aplikace X-SHAPE

- zformování postavy
- redukce zadržované vody v těle
- oživení krevního oběhu
- odstranění celulitidy
- urychlení lokálního metabolismu
- napomáhá buněčné výměně
- zlepšení okysličení pleti
- pomáhá redukovat tuk

Zeštíhlení pomocí infračervených paprsků – Zaručeně efektivní technika

Infračervené paprsky zvyšují teplotu kůže až do 45° do prvních 2 až 3 cm od povrchu těla a až o 42 stupňů přibližně do 8 cm od povrchu těla. Tímto procesem kůže, tukové buňky a svaly urychlují svůj metabolismus stejně, jako při tělesné aktivitě. Aktivuje se lipolýza a odvod přebytečné vody v těle a výsledkem je efektivní modelování těla.

Bezpečné a neinvazivní

Klinické výzkumy tisíců konkrétních případů v Itálii a zahraničí prokazují mimořádnou bezpečnost a účinnost.

Užití kosmetických produktů

Prohřátá a vaskularizovaná kůže je nejlepší pro vstřebávání kosmetických produktů (mořská sůl, řasy, bahno) napomáhajících zeštíhlení, formování postavy a tonizaci kůže. Užívání speciálních produktů během ošetření pomocí X-SHAPE je nejen povoleno, ale přímo doporučeno, a vede k uspokojivějším výsledkům.

Snadné použití

Intuitivní software a barevný dotykový displej umožňuje jednoduchým způsobem přizpůsobit aplikaci na míru každému zákazníkovi na kteroukoliv část těla.

Srdcem přístroje X-SHAPE je centrální jednotka, obsahující mikropočítač, který vykonává instrukce zadány personálem. Tepelná energie aplikovaná na oblasti těla postižené celulitidou a její strukturou, pomáhá k zeštíhlování, zpevnění a modelování hýždí, stehen, paží, zadečku a bříška.

Použití přístroje X-SHAPE je velice jednoduché: postižené oblasti jsou zabaleny do zeštíhlovacích pásů (slimbands).Díky tvaru a velikosti velcro pásů, vyhovují každé velikosti. Každý pás je speciálně navrhnut pro určitou část těla.

Zeštíhlovací pásy jsou napojeny na přístroj, který řídí jejich funkci s maximálním napětím 24 voltů. Tyto pásy produkují termální energii, která přináší příjemný, místní pocit hlubokého tepla.
X-SHAPE využívá bio-fyzických principů působení tepla na lidské tělo: zvýšení teploty způsobuje zvyšování metabolismu. Tím pádem jsou tukové buňky stimulovány, což vede k aktivaci mezibuněčné výměny.

Infračervené světlo je jediným zdrojem schopným zahřát tukovou tkáň. Navíc, díky zeštíhlovacím pásům jsou zahřáty jen Vámi určené oblasti.

Jak to tedy funguje?

Díky zvyšujícímu se prokrvení jsou buňky a tkáň ovlivněné infračerveným zářením vystaveny zvýšenému metabolismu , mezibuněčné výměně a tím pádem lepšímu odvodu mastných kyselin, detoxikaci a uvolněnější tkáni. Tento efekt přetrvává 24-48 hodin po aplikaci.

Zlepšení textury kůže, zvýšení její elasticity,redukce tukové tkáně a celulitidy je viditelné ihned po aplikaci.

Díky speciální vlnové délce infračervených paprsků přístroje X-SHAPE tuková tkáň zvýší svou teplotu, tím i enzymatickou aktivitu a nastane lipolýza: triglyceridy se rozdělí na mastné kyseliny a poté jsou vyplaveny do krevního řečiště, které je dopraví ke svalům a ty je zpracují.

16 programů

Každý program má čtyři zřetelné fáze, při kterých dochází ke změně teploty od 38° do 48°, modulované pro každou problémovou partii tak, aby mohla být správně ošetřena.

1. Kompaktní celulitida – program se používá při řešení celulitidy zvané „oedema“
2. Edematozní celulitida – program působící i na tukové buňky , snižuje hyperplazii a hypertrofii
3. Měkká celulitida – program snižuje množství degenerativních tukových buněk, tj.mikrouzlinek
4. Hubnutí dolních končetin – redukce tukových buněk v ošetřované oblasti, zlepšení lymfatického systému. Program vhodný pro klienty trpící pocitem „těžkých nohou“
5. Hubnutí horních končetin – redukce tukových buněk v ošetřované oblasti, zlepšení lymfatického systému.
6. Celkové hubnutí – redukce tukových buněk v ošetřované oblasti, zlepšení lymfatického systému.
7. Štíhlé nohy s kapilárami – Specifický program pro klienty, kteří mají problémy kapilární nebo křečové žíly .
8. Modeling – redukce tukových buněk v ošetřované oblasti, zlepšení lymfatického systému.
9. Pronikání látek – zvyšuje účinnost a pronikání kosmetických přípravků do pokožky.
10. Ženský tuk – perfektní program pro zeštíhlení. Účinnost ošetření je viditelná na první pohled. Efektivní úbytek cm v ošetřované oblasti.V tukové tkáni se po zahřátí aktivuje metabolismus
11. Ženský gynekoid – program pro redukci tukových buněk ve spodní části těla (hýždě, stehna )
12. Ženský android – program pro redukci tukových buněk v horní části těla (především na bříšku)
13. Ženské hubnutí – zlepšení lymfatického systému a redukce tukových buněk v konkrétní oblasti.( U tohoto programu je vynecháno hubnutí bříška)
14. Mužské břicho – zlepšení lymfatického systému a redukce tukových buněk v konkrétní oblasti (břicho)
15. Mužský aneroid – ošetření používané u 90% mužů, hubnutí břicha, boků a paží. V tomto programu je vynecháno hubnutí nohou.
16. Mužské hubnutí – zlepšení lymfatického systému a redukce tukových buněk v konkrétní oblasti

Bandáže:

- Drainbody
- Perfectbody
- Slimbody

Ceník služeb ke stažení ve formátu PDF

Stejně jako u ostatních služeb můžete využít on-line objednání, nebo nás kontaktujte jiným způsobem.