Masáže

Klasická masáž

Přináší úlevu namoženým svalům. Přispívá k celkové regeneraci a relaxaci. Uvolňuje tělo i mysl.

Havajská masáž (Lomi Lomi)

Rytmická technika využívající nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Přináší uvolnění svalů, relaxaci a zklidnění. Oleje regenerují pokožku.

Relaxační aroma masáž

Jemná uvolňující masáž plnými dlouhými tahy dlaněmi i prsty. Jemné hnětení. Dle Vašeho problému a nálady terapeut vybere aroma olej. Pozitivní účinek na mysl, pleť a celý organismus.

Lávové kameny (Hot Stones)

Speciální druh masáže velmi oblíbený díky léčivým účinkům. Dokonale prohřeje a zlepší krevní oběh. Uvolňuje jak svaly, klouby i nervovou soustavu. Dodává energii.

Rituální masáž mušlemi

Velice relaxační spíše kosmetická masáž celého těla. Hladivé pohyby uvolní stres a speciální masážní přípravek hedvábně zvláční pokožku. Vhodné ke kombinaci v letním období s lávovými kameny.

Čokoládová masáž

Působí proti stresu, špatné náladě, suché pokožce, nedostatečné pružnosti, stoprocentní relax.

Medová masáž

Silně detoxikační masáž pro posílení imunity. Zvlhčuje a vyživuje pokožku.Podporuje tvorbu melaninu, příprava kůže pro opálení.

Konopná relaxační masáž

Masáž čistým konopným olejem s panenským olejem slunečnicovým zaručuje během masáže perfektní skluznost, zvláčnění i penetraci účinných látek do hlubokých vrstev pokožky. Masážní olej je obohacen o éterické oleje z levandule a červeného pomeranče pro uvolnění stresu, únavy,celkové uvolnění i aromaterapeutické působení. Olej je vhodný i pro děti.

Levandulový olej destilovaný z květů levandule patří mezi nejpoužívanější a nejoblíbenější éterické oleje vůbec. Používá se přímo i ředěný. Levandule zklidňuje úzkost, tlumí bolest, hojí a uvolňuje napětí. Masážní olej s levandulí výborně uvolňuje stres, revmatické a svalové bolesti, působí proti nespavosti, depresi a únavě.

Pomerančový olej se lisuje z kůry zralých červených pomerančů. Masážní olej s červeným pomerančem výrazně uvolňuje celkové napětí, osvěžuje, tlumí stres, nervozitu a úzkost. Díky své příjemné vůni je velmi oblíben zejména u dětí a citlivých osob, už samotná vůně dokáže zmírnit únavu a vyčerpání, zlepšit náladu a uklidnit po vyčerpávajícím dnu.

Anticelulitická masáž

Dle typu celulitidy (1. měkká, rozptýlená, otoková, 2. tvrdá,lokalizovaná, 3. rozptýlená s tloušťkou) a citlivosti pleti se volí použití přípravků k masáži. Masáž má drenážní, zeštíhlující a zpevňující účinky. Po masáži se doporučuje bandáž.

Bambusová masáž – novinka!

Jde o velmi účinnou a příjemnou masáž bambusovými tyčemi a bambusovým olejem. Doporučujeme na celulitidu, odvodnění, protažení a uvolnění celého těla, má drenážní efekt. Díky speciálnímu oleji a bambusovému krému získáte luxusně sametovou pleť.

Tibetská masáž – novinka!

Výborná procedura pro klienty se sedavým zaměstnáním, bolestmi kloubů, zad a krční páteře.Jde o intenzivní masáž teplými měšci naplněnými mořskou solí a magnetickými kamínky. Během masáže dochází k silné drenáži tekutin, peelingu,detoxikaci,působí proti celulitidě. DOPORUČUJE se před opalováním.

Masáž ovocnými měšci

Masáž nahřátými ovocnými měšci s exotickým kořením v kombinaci s bylinnými oleji prohřeje svaly a uvolní Vaší mysl.

Masáž bylinnými měšci

Měšce ze směsi vybraných bylin, které jsou nahřívané v páře, uvolňuje léčivé látky, které jsou masážními technikami vstřebávány do organismu.

Masáž rýžovými měšci

Jde o východoasijskou techniku, která teplými měšci uvolňuje ztuhlé svaly i klouby. Tyto neobvyklé relaxační techniky zklidní Vaší duši.

Pivní masáž

Relaxačně regenerační masáž, při které se používají přípravky obsahující pivní kultury. Dochází k detoxikaci organismu, ale především k regeneraci a výživě pokožky díky vitamínům skupiny B. Před masáží doporučujeme solný peeling a po masáži sladový zábal, tímto dosáhnete úplného uvolnění a naprosto hebkou pokožku.