Akce a novinky

Vinobraní v našem SPA

Připravili jsme pro Vás unikátní vinnou lázeň, při níž využíváme čerstvé produkty z výroby vína a to je právě teď v době vinobraní.

Jde o směs matoliny, vinného oleje a vinné kosmetiky.

Matoliny jsou darem země, které nelze dlouhodobě uchovávat, proto neváhejte a využijte naší jedinečnou nabídku.

Matoliny jsou pevné produkty po vylisování vína, které do koupele přidáváme. Ve slupkách je nejvíce účinných látek, které mají blahodárný účinek na duševní aktivitu, zlepšuje prokrvení mozku a jeho zásobení kyslíkem. Pomáhá předcházet infarktům, udržuje pružnost cév, zlepšuje prokrvení srdečního svalu, snižuje hladinu cholesterolu a nebezpečí trombózy.

Vinná réva má blahodárný účinek na pokožku díky ovocným kyselinám, minerálům, flavonoidům a antioxidantům. Vliv těchto látek je především na hydrataci, zpomalení stárnutí a regeneraci buněk, peeling pokožky adetoxikaci organismu.

Provádíme peelingovou celotělovou masáž drceným vínem nebo obličejovou masáž rozpůlenými hrozny. Drcené pecičky. slupky a ovocné kyseliny dokonale odstraní odumřelou pokožku. Minerály, flavonoidy a antioxidanty Vaší pleť dokonale zvláční a zregenerují.

Využijte naší akční nabídky z čerstvého vína, která potrvá pouze do konce listopadu.

A/Vinná lázeň pro dva ve společné dubové kádi včetně 1l džbánku vína nebo 1l burčáku či 0,7l Svatomartinského vína (dle momentální nabídky a dohody) 1:20hod/1390,-Kč

B/Celotělová peelingová masáž 40min/599,-Kč

C/vinná masáž obličeje 20min/299,-Kč

B A L Í Č K Y

A + 2xB 2199,-

A + 2xC 1790,-

A + B + C 1980,-

A + 2x B+C 2880,-

B + C 790,-